Oferta edukacyjna

Nadleśnictwo Sława Śląska posiada bogatą ofertę edukacyjną skierowaną do dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, a także ponadgimnazjalnych. W ramach zajęć dydaktycznych możliwe jest skorzystanie z utworzonej infrastruktury edukacyjnej – wytyczonych ścieżek edukacyjnych i dydaktycznych: ścieżki dydaktycznej „Z naturą za pan brat”, ścieżki przyrodniczo-leśnej „Wzgórza Pszczółkowskie”, ścieżki edukacyjnej – „Lekcja biologii inaczej” czy multimedialnego punktu edukacyjnego stanowiącego integralną całość ścieżki edukacyjnej „Lekcja biologii inaczej” – mieszczącej się w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Nadleśnictwa.

Zajęcia edukacyjne mogą być realizowane zarówno przez nauczycieli w ramach przygotowanych we własnym zakresie programów edukacji przyrodniczej, jak też przez wykwalifikowaną kadrę leśników prezentujących praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu gospodarki leśnej i ochrony przyrody.

Kalendarz imprez

Najnowsze artykuły

Autor: Silar, źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Myosotis,_Sanok.JPG

o właśnie dziś 15 maja jest jej święto. Któż z nas jej nie zna?

Niebawem, bo już 12 maja, będziemy obchodzili po raz ….

Mając na uwadze zeszłoroczny sukces naszej imprezy miło jest nam poinformować Was wszystkich, że II edycja leśnego dogtrekkingu odbędzie się 08.09.2018 r., na

 

Kontakt

Nadleśnictwo Sława Śląska

ul. Niewidziajły 1A
67-410 Sława

tel. +48 68 356 62 29
fax. +48 68 356 62 29

slawaslaska@zielonagora.lasy.gov.pl

Nadleśnictwo Sława Śląska 2015 © Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Realizacja: www.CarboMedia.pl