Ogłoszenia

Zapewne pamiętacie jeszcze ubiegłoroczny dogtrekking?!  Jeżeli nie, to zajrzyjcie do dołączonej poniżej galerii zdjęć. Tuż po zakończeniu ubiegłorocznej imprezy zaczęliśmy otrzymywać od Was informacje, że należałoby ją powtórzyć w następnym roku. Zgodnie z hasłem „Lasy Państwowe. Zapraszamy” oraz „Dla lasu. Dla ludzi” czynimy to, a tym samym spełniamy Wasze życzenie. Ale do rzeczy:

Już wspominaliśmy swojego czasu w zajawce, że tegoroczny dogtrekking odbędzie się 8 września na polanie rekreacyjnej Świętobór w miejscowości Święte. Aby jednak nie kopiować ubiegłorocznych atrakcji (część z nich powtórzy się siłą rzeczy), zadbaliśmy o ich urozmaicenie – o wybranych niespodziankach będziemy Was informować w kolejnych artykułach.

W tym roku dogtrekking rozpocznie się dopiero o godz. 15:00. Dlaczego? Ano ma to ścisły związek z atrakcjami, o których pisaliśmy wyżej, ale teraz o tym sza!

Pod artykułem znajdziecie pierwsze niezbędne dokumenty związane z rejestracją uczestników oraz dodatkowe informacje. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, a tymczasem zapraszamy do rejestracji swojego udziału w imprezie!

Darz Bór!

 

Kalendarz imprez

Najnowsze artykuły

Zapraszamy do zapoznania się z edukacyjną prezen

Zapraszamy dzieci oraz osoby dorosłe do nauki poprzez grę edukacyjną Zapoluj z sową.

Wspólnie z Gminą Sława oraz Gminą Kolsko realizujemy, jako Nadleśnictwo, projekt pn.

 

Kontakt

Nadleśnictwo Sława Śląska

ul. Niewidziajły 1A
67-410 Sława

tel. +48 68 356 62 29
fax. +48 68 356 62 29

slawaslaska@zielonagora.lasy.gov.pl

Nadleśnictwo Sława Śląska 2015 © Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Realizacja: www.CarboMedia.pl